+420 731 417 676 info@monters.eu

Inovativní Řešení v Konstrukčním Průmyslu

Kompozitové konstrukce

Zajišťujeme dodávku a montáž kompozitových konstrukcí včetně materiálového zajištění

Kompozitní materiály, kombinující vynikající pevnost a lehkost, jsou ideální volbou pro moderní a odolné stavební projekty. S naším týmem odborníků zajistíme kvalitní realizaci vašich projektů, ať už se jedná o pochozí lávky, zábradlí, poklopy nebo jiné konstrukce. Investujte do trvanlivosti a estetiky s našimi kompozitovými řešeními pro vaše budoucí stavební projekty.

Výhody kompozitových konstrukcí:

R

Snadná zpracovatelnost a flexibilita

Naše společnost vyniká ve specializované montáži kompozitových konstrukcí. Díky snadné zpracovatelnosti materiálu můžeme přizpůsobit konstrukce podle specifických potřeb klienta. To zahrnuje různé tvary, rozměry a designové prvky. Potfolium výrobků z kompozitu zahrnuje profily, trubky, rošty.

R

Bezúdržbovost a odolnost vůči koroznímu napadení

Jednou z hlavních výhod kompozitových konstrukcí je jejich schopnost odolávat koroznímu napadení. Tím se výrazně snižuje potřeba pravidelné údržby a prodlužuje se životnost konstrukce. To je zvláště významné v prostředích s agresivními atmosférickými podmínkami.

R

Nízká váha a vysoká pevnost

Kompozitové konstrukce jsou známé svou nízkou váhou při zachování vysoké pevnosti. To umožňuje instalaci efektivní konstrukce s minimální zátěží na základovou strukturu. Snížená hmotnost je také klíčová pro případy, kde je montáž klasické ocelové konstrukce příliš obtížná z důvodu její vysoké váhy a náročnosti jejího zpracování během montáže.

R

Elektrická nevodivost

Nespornou výhodou kompozitových konstrukcí je jejich elektrická nevodivost. Uplatní se všude tam, kde hrozí úraz elektrickým proudem, bleskem či bludnými proudy. Kompozitní materiály mají atest pro styk s pitnou vodou.

Naše realizace

Zaujaly Vás naše služby?